Haliii *.*
Csak szeretnm megdicsrni az oldalt :D Nagyon tetszik *.* :DDD Elismerseeem :)
|
Hah!
Ht, elszr is minden elismersem az oldalnak! Nagyon jl nz ki, s a tartalom is tetszets. Ezrt is gondoltam arra, hogy megkrdezem, nem lenne-e kedved egy cserhez? Az n oldalam is hasonl tmval foglalkozik: n a sajt trtnetemet jelentetem meg rajta (termszetesen shounen-ai, csak sajt agyszlemny).
Csere brmi lehet, nem muszj buttonnak lennie (mondjuk nekem az volna a legknnyebb, de ha neked nem j, akkor szlj s megoldom). :)
, s ha nem gond, akkor arra szeretnlem megkrni, hogy amennyiben elfogadod a csert, lgy szvess az oldalamon jelezz vissza. Elre is ksznm!

|
[2-1]
|